Aby strona mogła działać poprawnie musisz mieć właczony javascript w swojej przegladarce
radio
 FAQ     Strona Radia  AlbumWydarzenia  Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja  Galeria    Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Kontakt Zaloguj 

Ogłoszenie 

Wybieramy Hit Miesiaca Listopad 2017

Zagłosuj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Bodzio
4 Maj 2012, 10:32
Integracyjne Spotkanko

Czy Jestes za imprezka Integracyjna
tak
92%
 92%  [ 12 ]
nie
7%
 7%  [ 1 ]
Głosowań: 13
Wszystkich Głosów: 13

Autor Wiadomość
Bianca 

Ulubiony Wykonawca: OMD, Ultravox

* Punkty: 237
Wysłany: 7 Styczeń 2013, 13:37   

Witam :)

Chyba nikt nie ma odwagi zacząć wpisu i zadeklarować się do powyższego postu napisanego przez Kulkę ;) , to ja jako pierwsza zgłaszam chęć i gotowość do przyjechania i wzięcia udziału w takim spotkaniu integracyjnym :D .
Myślę , że fajnie było by spotkać się i poznać w realu z wieloma Hiciorkami ;) .
Dlatego nie zwlekajmy tylko w miarę szybko określmy się i wpisujmy bo od tego zależy , ruszenie z dalszym etapem - miejscem spotkania :) .
A więc kto następny chętny po Biance na integrację ? ;)

Pozdrawiam :) b)) :)

KULKA 

Ulubiony Wykonawca: Grant Miller,Peter Schilling,Savage

* Punkty: 95
Wysłany: 28 Styczeń 2013, 13:33   

Moi Kochani...czyzby nikt nie chcial sie spotkac na takim spotkanku integracyjnym???? no jakos nie chce mi sie wierzyc :) ....czyzby lenistwo przez Was przemawialo??? :P i nie chce sie Wam szukac fajnych miejsc??? wolicie miec wszystko podane na tacy??? tego chcecie??? a nie fajniej, jak choc kilka(kilkanascie) osob cos zaproponuje??? zawsze to wiekszy wybor... :) Moi drodzy....spreżcie się....zaangazujcie bardziej...bardzo o to prosze :) ...proponujmy fajne miejsca..i wybierzmy razem, gdzie odbyłoby sie takie spotkanko.. :)

Jak juz wspomniane tu bylo...Bodek byl za spotkankiem, Svenno i jego Angel tez, Bianca też i ja rownież :) kto jeszcze dolaczy do naszego grona?? kto chcialby nas poznac i poznac innych sluchaczy Hit-radio? :)
Smiało moi Drodzy...wpisujcie swoje akcesy :) i propozycje miejsc... :)

Pozdrawiam :)

[ Dodano: 26 Luty 2013, 21:43 ]
witam moi Drodzy :)
Dzis z Bianeczka bylysmy popatrzec w 2 miejscach(lokale), w ktorych mozna by sprobowac zrobic w Szczecinie spotkanko integracyjne...mamy juz pierwsze wstepne informacje...na dniach chcemy jeszcze zajrzec w co najmniej 1-2 miejsca...popytac..zorientowac sie co i jak... ale potrzebujemy dosc istotnej informacji od Was...
Do tej pory mowione bylo,ze spotkanko mialoby byc 1-3.05. ...ale sa to sroda-piatek...a moze komus z Was pasowalby bardziej weekend 4-5.05... lub 3-5.05. czyli pt-niedz.??? napiszcie tu, bardzo, prosze...ktora data majowa dla Was lepsza??? bo wiadomo...nie kazdy bedzie mial 5dni wolnego...
Czekamy na Wasze decyzje co do daty konkretnej NAJPÓŹNIEJ do 15.03. ... czas nagli Kochani....spieszcie sie z odpowiedziami tutaj....

I ponawiam prosbe o umieszczanie wlasnych propozycji na miejsce ,gdzie mogloby byc takie spotkanko...

Pozdrawiam :)

[ Dodano: 27 Luty 2013, 20:51 ]
ooo..na Facebooku nasza Ania "Góraleczka" z Krynicy tez podała propozycje ;)

Anna ********** (nazwisko: "góraleczka"....oczywiscie :P )
hejka :)
Ja też zrobiłam małe rozeznanie w terenie znalazłam ośrodki w których można zorganizowac spotkanie :)

1)
http://www.ows-andrzejowka.pl/

2)
http://www.stefanka.com.pl/

wiem też ,że w Edycie z miłą chęcią by nas ugościli ;)

http://www.edyta-muszyna.pl/a9/index/

pozdrawiam :)

Ośrodek EDYTA znamy z I zlotu Hit-radio.pl... i ja osobiscie wspominam milo to miejsce i z sentymentem ..i goraco polecam wszystkim :)

A przy okazji, zachecam do odpowiedzi o termin majowkowy dokladny...i prosze o kolejne propozycje miejsca ;)

Pozdrawiam b)

[ Dodano: 7 Marzec 2013, 16:00 ]
Witajcie :)

Tak jak zapowiadałam, przedstawię informacje, czego dowiedziałam się z Biancą w 2 miejscach, w których byłyśmy w Szczecinie, a które wydaje nam się, mogłyby być miejscem docelowym na takie spotkanko integracyjne nasze.

"BARKA"

http://barka.szczecin.pl/index.php (jak sam właściciel stwierdził, nie jest uaktualniana dawno strona)

Byłyby 2 opcje miejsc na spotkanie.

Pierwsza: Szczecin.

Gdyby robić to spotkanie 1-3.05.2013r. ,to moglibyśmy grac kiedy chcemy tylko 1-2.05., natomiast 3.05. (przy założeniu, ze spotkanie byłoby 3-5.05.) tylko do 20:00, bo od 20:00 ten lokal "żyje" swoim życiem przez weekendy, tzn. od pt-ndz. Jest tam DJ, który gra.
Więc to trochę chyba komplikuje sprawę spotkania....ale to moje skromne zdanie.

Wstępna kwestia kosztów.
- Obiad + II danie ok.20,00zł/osobę (przy grupie 15osobowej),
- zamawianie z karty dań za II danie - 30,00-35,00zł/os.,
- zaliczka zależna od ilości osób - trzeba by było wpłacić co najmniej 1/3 noclegu (zaoferować się do początku kwietnia); zaliczkę płaci się po ustaleniu kosztorysu imprezy.
- właściciel zaoferował nam, że jako atrakcje może zorganizować nam rejs stateczkiem po Odrze za 200,00zł/godz. dla grupy 12osobowej.
- przy sprzyjającej pogodzie, można zrobić ognisko.
- jeśli chodzi o koszt wyżywienia na grupę co najmniej 10os. wyniósłby 50,00-70,00zł/os
- wtedy "flaszeczka" byłaby za 30,00zł.

Noclegi (hotel)
- pokoje 2os. (bez prysznicy - łazienka na korytarzu) 30,00zł/os.
- apartament 3os. 50,00zł/os. ,czyli 150,00zł. (właściciel skłonny jest zejść do kwoty 120,00zł)
- wspomniał też, że w terminie 1-3.05. może być problem z noclegami.

Druga opcja: Międzyzdroje.

I. Pensjonat "PINGWIN".

http://www.pingwin.ta.pl/ (tu tez pozostałe, poniżej wymienione lokale)

- sala na 16osób, taras, impreza łączna z innymi gośćmi, 70,00zł/os.)

II. Pałacyk "SREBRNA FALA". (sala na komunie, wesela, itd.)

- tu możemy grac sobie sami, sala będzie dla nas, ale w hotelu będą inne osoby, którym może przeszkadzać głośna muzyka.

III. Dom Wczasowy "UŚMIECH MORZA" (nocleg)

IV. "SKARB MORZA" (tanie kwatery na noclegi)

GOŚCINIEC RYMARO (Szczecin Dąbie)

http://www.rymaro.comuf.com/ (niestety tu jakas reklama sie wciska jak otwiera sie strone i nie da sie jej zamknać :( )

Wstępne koszty.
- za nocleg 35,00zł/os.,
- śniadania 12zł/os.
- obiady 15zł/os.
- wyżywienie na imprezie 50,00-60,00zł/os.
- zaliczka 100,00-200,00zł (obojętnie ile zapłacimy właścicielce, nie ma jakiejś sztywnej kwoty zaliczki),
- za korzystanie ze sprzętu grającego znajdującego się w lokalu: 100,00zł za całą imprezę (2dni)

Nocleg (w tym samym budynku, na I piętrze).

- pokoje 2os. i 3os. (nie ma typowej łazienki; jest kącik sanitarny z umywalką i natryskiem, odgrodzony od pozostałej części pokoju zasłonką - nie wygląda to jakoś bardzo tragicznie(myślę, ze Bianca potwierdzi, bo też widziała), a pokoiki ładne...jest TV w każdym, szafka nocna, szafa).
Chodzi nam wszystkim przecież tak naprawdę o 2 noclegi, wiec chyba jest to opcja(bez luksusowej łazienki) do przeżycia. To moje skromne zdanie.
- WC na korytarzu,
- kącik dla palaczy na korytarzu.

Poza tym :

* Można podłączyć się z laptopem do konsoli do grania.
* Nie ma przymusu kupowania alkoholu w lokalu, można wnieść swój (dosłownie tuż przy lokalu jest sklep monopolowy :P )
* blisko od dworca PKP Szczecin Dąbie, ok.10min. pieszo(wg słów włascicielki) lub można podjechać autobusem (jeszcze sprawdzimy jakim numerem).
* rezerwacji można dokonać osobiście lub telefonicznie.
* z zewnątrz może budynek nie powala na łopaty widokiem (kwestia odmalowania, jak sadzę), ale w środku naprawdę ładnie, przytulnie; sala ładna, spory parkiet,
* ustawienia stołów - wszyscy przy jednym (są takie, przy których może jednorazowo usiąść nawet 20osób),
* na barze będą stały termosy z kawą i herbatą - samoobsługa,
* bar czynny na zasadzie jak komuś mało alkoholu, może dokupić trunki, piwko.
* z tyłu lokalu można zrobić grilla,
* z sali można wyjść przed lokal na taki nieduży tarasik np. na papierosa.
* na śniadania czy obiady schodzi się na dół, do sali.

Dojazd (szczegóły jeszcze do dokładnego sprawdzenia).
Na tą chwile wygląda to tak:
Należy wysiąść z pociągu na stacji Szczecin Dąbie. (Każdy pociąg jadący do Szczecina Głównego, zatrzymuje się na tej stacji .Szczecin Dąbie - jest to ostatnia stacja przed Szczecinem Głównym).
Gdyby jednak ktoś ją przeoczył i pojedzie do Głównego, wychodząc z dworca, wsiąść należy w autobus np."75","61"i "81" (przy budynku dworca) lub tramwaj nr "3" (naprzeciw dworca jest, bliżej strony Odry) i dojechać do ul. Wyszyńskiego (2 przystanki autobusem, licząc z przystankiem na żądanie przy Odrze; lub tramwajem 1 przystanek). Przejść na druga stronę ulicy(pośrodku jeżdżą tramwaje).
Wsiąść w tramwaje nr "2","7" lub "8" jadące przez most, w stronę Basenu Górniczego (na Basenie Górniczym jest pętla autobusowo-tramwajowa).

Na Basenie Górniczym wsiąść w autobus zwykły nr "73 D", do ul. Tczewskiej lub w pospieszny "C" (do pl. Słowiańskiego i potem pieszo lub do ul. Jugosłowiańskiej i tez kawałek pieszo- sprawdzimy to jeszcze) i jechać ok.10-15min..
Autobus nr "73 D" zatrzymuje się dosłownie pod lokalem..

To na tyle co udało nam się (Biance i mnie) ustalić na dzien dzisiejszy.
Jeśli o czymś zapomniałam, Basiu dopisz, proszę :)

Znalazlam zdjecia z lokalu tutaj http://rymaro.dobrynocleg.pl/ ale sa tu fotki tradycyjnych lazienek,a o nich nie mowila włascicielka, byc moze dlatego,ze wspominała,ze 3.05. do 18:00 chyba bedzie jakies przyjecie Komunijne...wiec moze sa one zajete...dopytamy o to jeszcze włascicielke :)

Jeszcze spróbujemy pojechać w 1 miejsce... jak czegoś dowiemy się, to tez tu zamieścimy informacje.

Nasza prośba, Basi i moja, do Ani "góraleczki" :
Gdybyś mogła tez podać szczegóły jakieś z tych miejsc, które wskazałaś, jako propozycje miejsc na spotkanko nasze, bylibyśmy wszyscy wdzięczni.
Ostatnio zmieniony przez KULKA 7 Marzec 2013, 16:05, w całości zmieniany 2 razy  

Ania 

* Punkty: 20
Wysłany: 8 Marzec 2013, 00:13   

Jeśli chodzi o szczegóły to trudno coś ustalic jeśli nie wie się ile byłoby chętnych osób wiadomo im więcej osób tym impreza taniej .wstępnie mogę powiedziec ze cena od osoby bedzie zbliżona do ceny z ostatniego zlotu.
Wybrałam takie ośrodki by nasze spotkanko nie przeszkadzało innym gosciom .....dlatego szukałam coś w stylu "EDYTY"

pozdrawiam :)

KULKA 

Ulubiony Wykonawca: Grant Miller,Peter Schilling,Savage

* Punkty: 95
Wysłany: 8 Marzec 2013, 09:54   

Aniu, przeciez my nie oczekujemy od Ciebie dokładnego kosztorysu imprezy. :)
My, Basia i ja, tez tak naprawde nie wiemy ile osob bedzie...zalozylyśmy optymistycznie,ze może z 15osób uzbierałoby sie...i uprzedzajac, tam gdzie pytalysmy, ze bedzie to mala grupa osob, to pytałysmy o orientacyjne koszta(wstepne).
I stad te kwoty podane :) a wiadomo,ze o konkrety bedziemy pytac, jak bedzie juz znana liczba osob chetna na takie spotkanie :)

Przy okazji ponawiam prosbe o wpisywanie sie tutaj osob,ktore sa zainteresowane spotkankiem i ktory termin bardziej pasuje :) 1-3.05. czy 3-5.05.? ;)

Ania 

* Punkty: 20
Wysłany: 8 Marzec 2013, 12:02   

Kochani ....pasuję z tym roku z współorganizowania zlotu.
Przy małym dziecku cieżko mi jest się wyrwac z domu
i zobaczyc osobiście co nam dany ośrodek oferuje.
Jak dotąd kontaktowałam się meilowo i telefonicznie a wiadomo nie
jest to ,to samo co osobisty kontakt. Boje się żeby nie było
potem problemów ,że coś nie tak jest a zdaje sobie sprawę ,że wyprawa
na mój "koniec świata" jest ciężka .Dlatego pstanowiłam ,ze pasuje :)

Trzymajta się hicioreczki :)

Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu